Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Samir

Është emri yt Samir? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Sameer, Samira, Samirah, سمير
Djem me tinguj të ngjashëm:Soner, Shamar, Siegmar, Seymour, Shunnar, Saniiro, Sigmar, Sumner
Vajza me tinguj të ngjashëm:Samira, Samra, Samara, Samarah, Sommer, Semira, Snorre, Shunnareh
Vlerësimi:
5/5
yje 101 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 66 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 65 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 90 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 90 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Astrit, Binar, Jetmir
Emrat e motrave:Sara, Mejser, Fjolla, Bulina, Drenusha
Facebook:

+/- 87160 Samir's në Facebook. Pozicioni #1047
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat popullore maroken - Popullore fund emrat boy - Popullore turk emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Popullore Catalonian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1978
Komente nga SamirPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Samir? Voto për emrin tënd


Është emri yt Samir? Voto për emrin tënd