Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Drenusha

Është emri yt Drenusha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dreng, Durango, Durans, Duranjaya, Dernas, Dwirangga, Darmawansa, Dairenzyo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Drinka, Derimacheia, Derring, Drenka, Diệu Trang, Darwin Ningsih, Dira Minaci, Doriens
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nusha, Dena, Doe, Dreni, Po
Emrat e vëllezërve:Njo, Getoar, Dior, Raif, Agron, Dukagjin, Samir, Shkodran
Emrat e motrave:Rina, Diellza, Myrvete, Ablla, Valbonë, Arxhina, Dior, Greta, Dea, Hikmete
Facebook:

+/- 605 Drenusha's në Facebook. Pozicioni #49255
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Drenusha


Drenusha 2019-12-10
nuk me pelqen
Drenusha ( 22 vjeç) 2020-03-21
Me pelqen emri

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Drenusha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Drenusha? Voto për emrin tënd