Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Getoar

Është emri yt Getoar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Gestur, Gauthier, Gadhra, Gwydre, Gautier, Gaothaire, Guthrie, Gwythyr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gadar, Gayatri, Ghadir, Geder, Guthr, Gaitery, Gederah, Gadara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Geasy, Ari, Geti, Gjizi, Geto, Gerrow
Emrat e vëllezërve:Real
Emrat e motrave:Rozeta, Suela, Gresa, Elza, Artiola, Erisa, Drenusha
Facebook:

+/- 325 Getoar's në Facebook. Pozicioni #77173
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga GetoarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Getoar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Getoar? Voto për emrin tënd