Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Gwythyr

Është emri yt Gwythyr? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Getoar, Gestur, Gauthier, Gadhra, Gwydre, Gautier, Gaothaire, Guthrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Gadar, Gayatri, Ghadir, Geder, Guthr, Gaitery, Gederah, Gadara
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Gwythyr's në Facebook. Pozicioni #3375422
Kategoritë:
Komente nga GwythyrPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Gwythyr? Voto për emrin tënd


Është emri yt Gwythyr? Voto për emrin tënd