Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Artiola

Është emri yt Artiola? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ardal, Ardel, Ardaleah, Ardell, Ardley, Arthel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ardelia, Ardelle, Ardala, Ardella, Ardilla, Artila, Ardillah, Ardalla
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Ola, Jo, Arti, Tola, Jola, Lola, Olush
Emrat e vëllezërve:Jo, Po, -, Bani, Shqiprim, Benamin, Jo Skam, Getoar, Arian, Xhetan, Selimi, Ermali, Klaudet, Aldis, Adisa
Emrat e motrave:Jo, Po, Alberina, Adela, Sara, Bleona, -, Elisa, Ciljeta, Aurora, Saudina, Suela, Jo Skam, Arbenita, Mirela, Anita, Alberta, Elida, Ermelinda, Selvana, Almira
Facebook:

+/- 140 Artiola's në Facebook. Pozicioni #143389
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 7 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Artiola


Artiola ( 31 vjeç) 2019-09-22
jo
Artiola ( 15 vjeç) 2020-02-02
nuk e kuptoj çfarë kuptimi ka
Artiola ( 22 vjeç) 2020-04-11
Shum I bukur
Artiola ( 22 vjeç) 2020-04-11
Shum I bukur
Artiola Velaj 2020-04-27
Mua me pelqen emri sepse ma ja vene babo
Artiola Velaj 2020-04-27
Mua me pelqen emri sepse ma ka vene babi
Artiola ( 12 vjeç) 2020-05-12
Emri im eshte shume i bukur sipas meje . Por eshte pak si i perdorshem ne shume vende te tjera .
Artiola ( 20 vjeç) 2020-08-06
Me pelqen ky emer dhe nuk dua ta ndryshoj
Artiola ( 25 vjeç) 2020-09-01
Artiola nje emer i bukur
Artiola 2020-09-04
Kam lexuar vite më parë që Artiola do të thotë "Ëngjëll i artë që fluturon"
Artiola 2020-09-04
Kam lexuar vite më parë që Artiola do të thotë "Ëngjëll i artë që fluturon"
Artiola ( 12 vjeç) 2020-09-21
jo
Artiola (15 Vjece)2020,09,28 ( 15 vjeç) 2020-09-28
Emri Artjola eshte emer bosesh lalo
Artiola ( 15 vjeç) 2020-10-05
Emer super super super super

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Artiola? Voto për emrin tënd


Është emri yt Artiola? Voto për emrin tënd