Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ermelinda

Është emri yt Ermelinda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ermelendis
Djem me tinguj të ngjashëm:Ermelindo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ermelinde, Ermlinde
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Linda, Er
Emrat e vëllezërve:Gentrit
Emrat e motrave:Djellza, Fjoralba, Artiola
Facebook:

+/- 1745 Ermelinda's në Facebook. Pozicioni #22735
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat me 9 shkronja - Emrat me 4 rrokjeve - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja
Komente nga ErmelindaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ermelinda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ermelinda? Voto për emrin tënd