Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Djellza

Është emri yt Djellza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Douglas, Douglass, Dougglas, Doughlas, Diokles, Duglas, Dughlas, Diego Julius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Djahlissa, Djaleesha, Djelysa, Daishaleigh, Djaylissa, Dadeglis, Djules, Djalisa
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Jo, Didi, Drellza, Ellza
Emrat e vëllezërve:Jo, Fidan, Ylli, Muhamet, Po, Dervish, Drilon
Emrat e motrave:Alejna, Urma, Jo, Rrezarta, Elma, Mergime, Diellza, Mimoza, Qendresa, Doruntina, Adelina, Po, Ermelinda, Verona
Facebook:

+/- 435 Djellza's në Facebook. Pozicioni #62545
Kategoritë:Emrat me 7 shkronja - Emrat përfundon në A - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Emrat Girl duke i dhënë fund në A - Lehtë për të shpallë emrat vajzë - Më e lehtë për të shkruar emrat vajzë - Vështirë për të shpallë emrat vajzë në anglisht
Komente nga Djellza


Djellza ( 17 vjeç) 2017-01-04
Jo
Djellza ( 23 vjeç) 2017-05-26
qfar domethenje ka djellza
Djellza ( 17 vjeç) 2017-10-22
Ji
Djellza ( 21 vjeç) 2017-11-26
Kete emer e kan 80% te vajzave
Djellza ( 20 vjeç) 2019-12-12
Dua te di a eshte emer ne fen Islame
Djellza ( 17 vjeç) 2020-01-27
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Djellza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Djellza? Voto për emrin tënd