Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Donik

Është emri yt Donik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Denis, Dominik, Deniz, Donis, Dionysius, Dionigi, Domingo, Dominick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dionis, Donika, Denisa, Dionisa, Dionisia, Denise, Donisha, Dominique
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Po, Jo
Emrat e vëllezërve:Fiton, Ska, Egzon
Emrat e motrave:Ska, Merit
Facebook:

+/- 105 Donik's në Facebook. Pozicioni #176645
Kategoritë:Emrat me 5 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga Donik


Donik ( 15 vjeç) 2016-04-26
Po sepse emri im ka nje kuptim shum te mir

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Donik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Donik? Voto për emrin tënd