Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Deniz

Është emri yt Deniz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Denis, Dominik, Donik, Donis, Dionysius, Dionigi, Domingo, Dominick
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dionis, Donika, Denisa, Dionisa, Denise, Dionisia, Donisha, Dominique
Vlerësimi:
4.5/5
yje 126 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 101 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 100 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 101 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 121 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 120 vota
Pseudonime:Deni
Emrat e vëllezërve:Eris., Po., Mert
Emrat e motrave:Blerina., Po., Aurela.
Facebook:

+/- 22805 Deniz's në Facebook. Pozicioni #3065
Kategoritë:Emrat turq - Top 100 turk emrat - Emrat me 5 shkronja - Popullore turk emrat boy - Popullore rumun emrat boy - Popullore turk emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore rumun emrat vajzë - emrat Boy me më shumë vota - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga DenizPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Deniz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Deniz? Voto për emrin tënd