Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Dominick

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Dominick.
Është emri yt Dominick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:lord
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Dominicus
Variante:Dominique
Djem me tinguj të ngjashëm:Denis, Dominik, Deniz, Donik, Donis, Dionysius, Dionigi, Domingo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dionis, Donika, Denisa, Dionisa, Denise, Dionisia, Donisha, Dominique
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35745 Dominick's në Facebook. Pozicioni #2114
Kategoritë:Popullore te emrat boy - Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1998
Komente nga DominickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dominick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dominick? Voto për emrin tënd