Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dominique

Është emri yt Dominique? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Dominick
Djem me tinguj të ngjashëm:Denis, Dominik, Deniz, Donik, Donis, Dionysius, Dionigi, Domingo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dionis, Donika, Denisa, Dionisa, Dionisia, Denise, Donisha, Danja
Vlerësimi:
4.5/5
yje 313 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 139 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 137 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 137 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 275 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 274 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 147820 Dominique's në Facebook. Pozicioni #670
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore turk emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 2003
Komente nga DominiquePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dominique? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dominique? Voto për emrin tënd