Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Denisa

Është emri yt Denisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Denise
Djem me tinguj të ngjashëm:Denis, Dominik, Deniz, Donik, Donis, Dionysius, Dionigi, Domingo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dionis, Donika, Dionisa, Denise, Dionisia, Donisha, Dominique, Danja
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Deni, Jo, Dance, Nisa
Emrat e vëllezërve:Dionis, Endri, Adri, Drilon, Altin, Mirel, Daniel, Kristian
Emrat e motrave:Klea, Xhesiana, Rexhina, Anjeza, Donjeta, Juliana, Erdisa, Diona, Dajana, Anxhela, Elmedina, Sindi, Rovena, Era
Facebook:

+/- 10570 Denisa's në Facebook. Pozicioni #5676
Kategoritë:Top 100 çek emrat - Emrat me 6 shkronja - Emrat me 3 rrokjeve - Top 100 rumun emrat - Top 100 sllovak emrat - Emrat përfundon në A - Popullore çek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore italian emrat vajzë
Komente nga Denisa


Denisa ( 14 vjeç) 2017-02-22
rruget e veshtira shpesh te cojne ne momente te bukura
Denisa ( 14 vjeç) 2017-02-22
rruget e veshtira shpesh te cojne ne momente te bukura
Denisa ( 20 vjeç) 2017-07-04
mendoj se emri im eshte shume i thjeshte per ta shqipetuar
Denisa ( 20 vjeç) 2017-07-04
mendoj se emri im eshte shume i thjeshte per tu thene

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Denisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Denisa? Voto për emrin tënd