Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adri

Është emri yt Adri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Atreo, Adar, Atur, Adir, Atreyu, Adriao, Adair, Adr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adora, Adorée, Adria, Adhra, Adira, Adara, Adra, Audrey
Vlerësimi:
4.5/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 17 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 17 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Denisa, Klea
Facebook:

+/- 15030 Adri's në Facebook. Pozicioni #4268
Kategoritë:Emrat Holandez - Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga AdriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adri? Voto për emrin tënd