Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adair

Është emri yt Adair? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Edgar
Djem me tinguj të ngjashëm:Adri, Atreo, Adar, Atur, Adir, Atreyu, Adriao, Adr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adora, Adorée, Adria, Adhra, Adira, Adara, Adra, Audrey
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2670 Adair's në Facebook. Pozicioni #16602
Kategoritë:Emrat skocez - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga AdairPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adair? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adair? Voto për emrin tënd