Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adhra

Është emri yt Adhra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adri, Atreo, Adar, Atur, Adir, Atreyu, Adriao, Adair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adora, Adorée, Adria, Adira, Adara, Adra, Audrey, Adoria
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Ardha, Adri, Adra
Emrat e vëllezërve:Amar, Asdren
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Adhra's në Facebook. Pozicioni #369534
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja
Komente nga AdhraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adhra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adhra? Voto për emrin tënd