Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Adria

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Adria.
Është emri yt Adria? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Me origjinë nga Adria (Venecia) i zi shurdhër, të errët
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adrianus
Djem me tinguj të ngjashëm:Adri, Atreo, Adar, Atur, Adir, Atreyu, Adriao, Adair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adora, Adorée, Adhra, Adira, Adara, Adra, Audrey, Adoria
Vlerësimi:
5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9060 Adria's në Facebook. Pozicioni #6391
Kategoritë:Emrat greke - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga AdriaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adria? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adria? Voto për emrin tënd