Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Atur

Është emri yt Atur? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:arthur
Djem me tinguj të ngjashëm:Adri, Atreo, Adar, Adir, Atreyu, Adriao, Adair, Adr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adora, Adorée, Adria, Adhra, Adira, Adara, Adra, Audrey
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 185 Atur's në Facebook. Pozicioni #116884
Kategoritë:Emrat skocez
Komente nga AturPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Atur? Voto për emrin tënd


Është emri yt Atur? Voto për emrin tënd