Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adora

Është emri yt Adora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adri, Atreo, Adar, Atur, Adir, Atreyu, Adriao, Adair
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adorée, Adria, Adhra, Adira, Adara, Adra, Audrey, Adoria
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Dola, Jo
Emrat e vëllezërve:Akoma Jo, Erik
Emrat e motrave:Akoma Jo, Tea
Facebook:

+/- 6090 Adora's në Facebook. Pozicioni #8746
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Emrat përfundon në A - Emrat e Amerikës Latine - Emrat Girl duke filluar me A - Lehtë për të kujtuar emrat - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Më e lehtë për të shkruar emrat
Komente nga AdoraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adora? Voto për emrin tënd