Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Noar

Është emri yt Noar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nour, Nuri, Nereo, Nenru, Nare, Nor, Nero, Norrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nur, Nora, Nara, Norah, Nura, Niara, Narah, Naiara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Ari, Dielli
Emrat e vëllezërve:Leart, Lian, Valmir
Emrat e motrave:Gresa, Sihana, Leonita, Enea, Eliza
Facebook:

+/- 265 Noar's në Facebook. Pozicioni #88908
Kategoritë:Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 4 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Noar


Noar ( 4 vjeç) 2020-11-09
I ndricuar, drite...
Noar 2021-03-18
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Noar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Noar? Voto për emrin tënd