Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nora

Është emri yt Nora? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Honora or Eleanora. Nora Roberts
Variante:Noortje, Norah
Djem me tinguj të ngjashëm:Nour, Nuri, Nereo, Nenru, Nare, Nor, Nero, Norrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nur, Noar, Nara, Norah, Nura, Niara, Narah, Naiara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 353 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 232 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 229 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 228 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 330 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 325 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Eris, Amarildo
Emrat e motrave:Ardita, Mirlinda, Albiona, Ermita, Diellza, Antigona, Gentiana, Anela
Facebook:

+/- 151805 Nora's në Facebook. Pozicioni #656
Kategoritë: - Emra italiane - Emrat me 4 shkronja - Top 100 suedez emrat - Emrat popullore maroken - Top 100 norvegjez emrat - Popullore fund emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore fund emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga NoraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nora? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nora? Voto për emrin tënd