Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Norah

Është emri yt Norah? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Nora
Djem me tinguj të ngjashëm:Nour, Nuri, Nereo, Nenru, Nare, Nor, Nero, Norrie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nur, Noar, Nora, Nara, Nura, Niara, Narah, Naiara
Vlerësimi:
4.5/5
yje 53 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 32 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 32 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 46 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11695 Norah's në Facebook. Pozicioni #5204
Kategoritë:Emra italiane - Popullore fa emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009 - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga Norah


Nora ( 16 vjeç) 2016-06-19
cfar kuptimi ka emri im
Nora ( 16 vjeç) 2016-06-19
cfar kuptimi ka emri im

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Norah? Voto për emrin tënd


Është emri yt Norah? Voto për emrin tënd