Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nuri

Është emri yt Nuri? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nour, Nereo, Nenru, Nare, Nor, Nero, Norrie, Nehru
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nur, Noar, Nora, Nara, Norah, Nura, Niara, Narah
Vlerësimi:
5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 38 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 53 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 53 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7185 Nuri's në Facebook. Pozicioni #7653
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër
Komente nga NuriPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nuri? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nuri? Voto për emrin tënd