Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Nour

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Nour.
Është emri yt Nour? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:ndriçim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nuri, Nereo, Nenru, Nare, Nor, Nero, Norrie, Nario
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nur, Noar, Nora, Nara, Norah, Nura, Niara, Narah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 34 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 30 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 57765 Nour's në Facebook. Pozicioni #1479
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje
Komente nga NourPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nour? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nour? Voto për emrin tënd