Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Nare

Është emri yt Nare? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bernhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Nour, Nuri, Nereo, Nenru, Nor, Nero, Norrie, Nario
Vajza me tinguj të ngjashëm:Nur, Noar, Nora, Nara, Norah, Nura, Niara, Narah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 25 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Jo
Facebook:

+/- 1020 Nare's në Facebook. Pozicioni #33637
Kategoritë:Popullore rusisht emrat vajzë
Komente nga Nare


Nare ( 15 vjeç) 2021-04-19
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Nare? Voto për emrin tënd


Është emri yt Nare? Voto për emrin tënd