Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bernhard

Është emri yt Bernhard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Baernd, Barend, Barendine, Barentia, Barnard, Barnardus, Barnetje, Bean, Bearntsje, Bendert, Benert, Benhard, Bennard, Bennardus, Bennert, Benz, Berdien, Berdine, Berend, Berendien, Berendinus, Berentje, Bern, Berna, Bernaard, Bernard, Bernarda, Bernarde, Bernardien, Bernardin, Bernardo, Bernardus, Bernd, Berndine, Bernharde, Bernhardina, Bernhardine, Bernhardus, Bernie, Berny, Berry, Bindert, Binnert, Binnertsje, Naard, Naarsie, Nare
Djem me tinguj të ngjashëm:Bernard, Bernardo, Barnardo, Bernhardo, Barnard, Bearnard, Brenard, Berinhard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bernarda, Bernardete, Bernardetta, Bernarde, Bernharde, Bernardita, Briomarte, Bernárd
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6980 Bernhard's në Facebook. Pozicioni #7877
Kategoritë:Emrat DT - Emra gjermanë - Emrat Top1000 amerikanë në 1913
Komente nga BernhardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bernhard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bernhard? Voto për emrin tënd