Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bernd

Është emri yt Bernd? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bernhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Brando, Brent, Barend, Brand, Bernt, Briant, Berend, Barnett
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brandi, Brunetta, Brendy, Brandy, Brienda, Brianda, Branda, Bernita
Vlerësimi:
4/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6790 Bernd's në Facebook. Pozicioni #8034
Kategoritë:Emrat DT - Emra gjermanë - Popullore gjermanisht emrat boy
Komente nga BerndPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bernd? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bernd? Voto për emrin tënd