Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brandy

Është emri yt Brandy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Brando, Brent, Barend, Brand, Bernt, Bernd, Briant, Berend
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brandi, Brunetta, Brendy, Brienda, Brianda, Branda, Bernita, Brandie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 21 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 221190 Brandy's në Facebook. Pozicioni #464
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat vajzë - Emrat Top1000 amerikanë në 1978 - Emrat popullore vajzë në Shtetet e Bashkuara (Amer
Komente nga BrandyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brandy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brandy? Voto për emrin tënd