Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brent

Është emri yt Brent? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Brand
Djem me tinguj të ngjashëm:Brando, Barend, Brand, Bernt, Bernd, Briant, Berend, Barnett
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brandi, Brunetta, Brendy, Brandy, Brienda, Brianda, Branda, Bernita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 68 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 30 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 60 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 60 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 346930 Brent's në Facebook. Pozicioni #322
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popular skandinave Emrat - Popullore holandez emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat Top1000 amerikanë në 1951
Komente nga BrentPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brent? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brent? Voto për emrin tënd