Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brand

Është emri yt Brand? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Brandon
Variante:Branda, Brandi, Brandie, Brandina, Brandine, Brant, Brend, Brendina, Brent
Djem me tinguj të ngjashëm:Brando, Brent, Barend, Bernt, Briant, Bernd, Berend, Barnett
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brandi, Brunetta, Brendy, Brandy, Brienda, Brianda, Branda, Bernita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2655 Brand's në Facebook. Pozicioni #16677
Kategoritë:Emrat DT - Emrat Anglisht
Komente nga BrandPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brand? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brand? Voto për emrin tënd