Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brandon

Është emri yt Brandon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Brand, Brandan, Branden, Brannan, Brenden, Brendon
Djem me tinguj të ngjashëm:Brendon, Breandan, Brendan, Brenden, Brentan, Brenton, Brentyn, Branden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brandeanna, Brendona, Bernadina, Burnidine, Brandina, Barendine, Brendina, Brandywine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 145 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 82 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 81 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 81 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 131 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 131 vota
Pseudonime:Brando, Don
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1255540 Brandon's në Facebook. Pozicioni #55
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 7 shkronja - Popullore rusisht emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore polonisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1956
Komente nga Brandon


Brandon ( 20 vjeç) 2018-09-12
Kuptimini emrit dhe a eshte musliman

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brandon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brandon? Voto për emrin tënd