Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brendon

Është emri yt Brendon? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Brandon
Djem me tinguj të ngjashëm:Brandon, Breandan, Brendan, Brenden, Brentan, Brenton, Brentyn, Branden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brandeanna, Brendona, Bernadina, Burnidine, Brandina, Barendine, Brendina, Brandywine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 37 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 29 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 35 vota
Pseudonime:Brendi, Deni, Doni
Emrat e vëllezërve:Rigon, Bleron
Emrat e motrave:Brendona, Alesia, Ela
Facebook:

+/- 52605 Brendon's në Facebook. Pozicioni #1587
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat me 7 shkronja - shpallë lehtë emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - emrat Boy me më shumë vota - Popullore letonisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 2 rrokje - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1996
Komente nga Brendon


Brendon 2016-09-05
Po dua te di kuptimin e emrit tim,dhe origjinen gjithashtu

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brendon? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brendon? Voto për emrin tënd