Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brendona

Është emri yt Brendona? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Brendon, Brandon, Breandan, Brendan, Brenden, Brentan, Brenton, Brentyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brandeanna, Bernadina, Burnidine, Brandina, Barendine, Brendina, Brandywine, Bernadine
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Brendon
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15 Brendona's në Facebook. Pozicioni #840363
Kategoritë:Emrat me 8 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 8 shkronja
Komente nga Brendona


Brendona ( 19 vjeç) 2016-11-06
deshiroj ta di kuptimin e emrit tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brendona? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brendona? Voto për emrin tënd