Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brenden

Është emri yt Brenden? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Brandon
Djem me tinguj të ngjashëm:Brendon, Brandon, Breandan, Brendan, Brentan, Brenton, Brentyn, Branden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brandeanna, Brendona, Bernadina, Burnidine, Brandina, Barendine, Brendina, Brandywine
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 27400 Brenden's në Facebook. Pozicioni #2644
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat Top1000 amerikanë në 1986
Komente nga BrendenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brenden? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brenden? Voto për emrin tënd