Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bernadina

Është emri yt Bernadina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Bernard
Djem me tinguj të ngjashëm:Brendon, Brandon, Breandan, Brendan, Brenden, Brentan, Brenton, Brentyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brandeanna, Brendona, Burnidine, Brandina, Barendine, Brendina, Brandywine, Bernadine
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 170 Bernadina's në Facebook. Pozicioni #124318
Kategoritë:Emrat Frëngjisht
Komente nga BernadinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bernadina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bernadina? Voto për emrin tënd