Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bernard

Është emri yt Bernard? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bernhard
Variante:Bearnard, Bernadette, Bernadina, Bernadine, Bernardina, Bernardine, Berneen
Djem me tinguj të ngjashëm:Bernardo, Barnardo, Bernhard, Bernhardo, Barnard, Bearnard, Brenard, Berinhard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bernarda, Bernardete, Bernardetta, Bernarde, Bernharde, Bernardita, Briomarte, Bernárd
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 23 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 35 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 35 vota
Pseudonime:Berni, Nardi, Nard, Bern, Badi
Emrat e vëllezërve:Arber
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 149800 Bernard's në Facebook. Pozicioni #664
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat me 7 shkronja - Popullore Po emrat boy - Popullore shqiptar emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1901
Komente nga BernardPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bernard? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bernard? Voto për emrin tënd