Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bernarda

Është emri yt Bernarda? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Bernhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Bernard, Bernardo, Barnardo, Bernhard, Bernhardo, Barnard, Bearnard, Brenard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bernardete, Bernardetta, Bernarde, Bernharde, Bernardita, Briomarte, Bernárd, Bernardette
Vlerësimi:
4/5
yje 19 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1510 Bernarda's në Facebook. Pozicioni #25308
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BernardaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bernarda? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bernarda? Voto për emrin tënd