Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Bernardo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Bernardo.
Është emri yt Bernardo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Vesh
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Bernhard
Djem me tinguj të ngjashëm:Bernard, Barnardo, Bernhard, Bernhardo, Barnard, Bearnard, Brenard, Berinhard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bernarda, Bernardete, Bernardetta, Bernarde, Bernharde, Bernardita, Briomarte, Bernárd
Vlerësimi:
5/5
yje 41 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 28 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 29 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 37 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Mikela
Facebook:

+/- 24350 Bernardo's në Facebook. Pozicioni #2904
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 8 shkronja - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat e bebeve djem me 8 shkronja - Emrat Top1000 amerikanë në 1999
Komente nga BernardoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bernardo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bernardo? Voto për emrin tënd