Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bernardetta

Është emri yt Bernardetta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bernard, Bernardo, Barnardo, Bernhard, Bernhardo, Barnard, Bearnard, Brenard
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bernarda, Bernardete, Bernarde, Bernharde, Bernardita, Briomarte, Bernárd, Bernardette
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Bernardetta's në Facebook. Pozicioni #407824
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga BernardettaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bernardetta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bernardetta? Voto për emrin tënd