Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bernardine

Është emri yt Bernardine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Bernard
Djem me tinguj të ngjashëm:Bernardino, Bernardin, Bernardyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bernardina, Bernhardina, Bernhardine, Bernardien
Vlerësimi:
4/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1600 Bernardine's në Facebook. Pozicioni #24268
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BernardinePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bernardine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bernardine? Voto për emrin tënd