Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bernardino

Është emri yt Bernardino? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bernardin, Bernardyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bernardina, Bernardine, Bernhardina, Bernhardine, Bernardien
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1895 Bernardino's në Facebook. Pozicioni #21391
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore Tagalogisht emrat boy
Komente nga BernardinoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bernardino? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bernardino? Voto për emrin tënd