Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bernardina

Është emri yt Bernardina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Bernard
Djem me tinguj të ngjashëm:Bernardino, Bernardin, Bernardyn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bernardine, Bernhardina, Bernhardine, Bernardien
Vlerësimi:
3.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 765 Bernardina's në Facebook. Pozicioni #41624
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga BernardinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bernardina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bernardina? Voto për emrin tënd