Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Brendan

Është emri yt Brendan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Brendin
Djem me tinguj të ngjashëm:Brendon, Brandon, Breandan, Brenden, Brentan, Brenton, Brentyn, Branden
Vajza me tinguj të ngjashëm:Brandeanna, Brendona, Bernadina, Burnidine, Brandina, Barendine, Brendina, Brandywine
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 9 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 206835 Brendan's në Facebook. Pozicioni #490
Kategoritë:Emrat irlandez - Emrat Top1000 amerikanë në 1986
Komente nga BrendanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Brendan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Brendan? Voto për emrin tënd