Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dorentina

Është emri yt Dorentina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dereon Nathan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Doruntina, Dea Rahmadani
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Tina
Emrat e vëllezërve:Leon
Emrat e motrave:Elmedina, Adelina, Kaltrina
Facebook:

+/- 180 Dorentina's në Facebook. Pozicioni #118930
Kategoritë:Emrat me 4 rrokjeve - Emrat me 9 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 9 shkronja
Komente nga Dorentina


Usejd ( 21 vjeç) 2018-06-17
Kuptimi i kti emri

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dorentina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dorentina? Voto për emrin tënd