Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dafina

Është emri yt Dafina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:David
Djem me tinguj të ngjashëm:Devin, Davin, Daven, Davian, Deven, Devon, Deveon, Devan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Davina, Dafne, Daphne, Devina, Defne, Duifina, Divina, Devona
Vlerësimi:
5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 16 vota
Pseudonime:Daf, Dafe, Ina, Dafi
Emrat e vëllezërve:Astrit, Xhuljano, Jo, Mirlind
Emrat e motrave:Diellza, Linda, Rina, Vjosa, Leonora, Shkurta, Salushe, Dea, Jo, Shpresa, Elhame
Facebook:

+/- 2840 Dafina's në Facebook. Pozicioni #15898
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Emrat Girl duke i dhënë fund në A
Komente nga DafinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dafina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dafina? Voto për emrin tënd