Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Deven

Është emri yt Deven? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Devin, Davin, Daven, Davian, Devon, Deveon, Devan, Davion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Davina, Dafina, Dafne, Daphne, Devina, Defne, Duifina, Divina
Vlerësimi:
4/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16940 Deven's në Facebook. Pozicioni #3889
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1997
Komente nga DevenPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Deven? Voto për emrin tënd


Është emri yt Deven? Voto për emrin tënd