Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Davian

Është emri yt Davian? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Devin, Davin, Daven, Deven, Devon, Deveon, Devan, Davion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Davina, Dafina, Dafne, Daphne, Devina, Defne, Duifina, Divina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 22 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 22 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2430 Davian's në Facebook. Pozicioni #17808
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 2006
Komente nga DavianPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Davian? Voto për emrin tënd


Është emri yt Davian? Voto për emrin tënd