Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Davina

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Davina.
Është emri yt Davina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I dashur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:David
Djem me tinguj të ngjashëm:Devin, Davin, Daven, Davian, Deven, Devon, Deveon, Devan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dafina, Dafne, Daphne, Devina, Defne, Duifina, Divina, Devona
Vlerësimi:
5/5
yje 93 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 59 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 77 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21820 Davina's në Facebook. Pozicioni #3170
Kategoritë:Emrat skocez
Komente nga DavinaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Davina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Davina? Voto për emrin tënd