Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Devin

Është emri yt Devin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Davin, Daven, Davian, Deven, Devon, Deveon, Devan, Davion
Vajza me tinguj të ngjashëm:Davina, Dafina, Dafne, Daphne, Devina, Defne, Duifina, Divina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 44 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 41 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 203470 Devin's në Facebook. Pozicioni #503
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1978 - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga DevinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Devin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Devin? Voto për emrin tënd