Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Salushe

Është emri yt Salushe? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Selik, Seissyllwch, Saelac, Salik, Silas, Shailesh, Selig, Silos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silke, Silka, Silis, Shayleigh, Shalise, Silje, Salus, Silja
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Salo, Sale, Sala, Salije, Rrushe
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Leonora, Saranda, Dafina, Zanfina
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Salushe


Salushe ( 17 vjeç) 2017-04-16
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Salushe? Voto për emrin tënd


Është emri yt Salushe? Voto për emrin tënd