Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Silke

Është emri yt Silke? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Sil
Djem me tinguj të ngjashëm:Selik, Seissyllwch, Saelac, Salik, Silas, Shailesh, Selig, Silos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silka, Silis, Shayleigh, Shalise, Silje, Salus, Silja, Sileas
Vlerësimi:
4.5/5
yje 237 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 98 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 97 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 97 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 222 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 220 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 6530 Silke's në Facebook. Pozicioni #8273
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 holandez emrat - Popular skandinave Emrat - Emra daneze Top 100 2010 - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore danez emrat vajzë - Emrat popullore Holandez 2012 - Popullore holandez emrat vajzë - Popullore gjermanisht emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në vitin 2009
Komente nga SilkePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Silke? Voto për emrin tënd


Është emri yt Silke? Voto për emrin tënd